Recent werk OUD

  • The ‘Étoile du Nord’-type Pullman cars of the C.I.W.L

    “The ‘Étoile du Nord’-type Pullman cars of the C.I.W.L” is een boek waarin auteur Jos Geilen uitgebreid de geschiedenis van The ‘Étoile du Nord’-type Pullman cars of the C.I.W.L presenteert, op basis van jarenlang onderzoek.

    Lees meer >

  • Het ontstaan

    Het ontstaan

    “Het ontstaan” is een gedichtenbundel die je openslaat en je laat lezen wat jij te lezen hebt. Een bundel voor op je nachtkastje om als inspiratie te gebruiken of te lezen voorafgaand aan het schrijven in je dagboek.

    Lees meer >

  • Westerbeek familieboek

    Westerbeek familieboek

    “Westerbeek familieboek” is een boek over de familiegeschiedenis van de familie Westerbeek van 1648 tot 2018.

    Lees meer >

  • De beer en de druppel

    De beer en de druppel

    “De beer en de druppel” is een kinderboek geïllustreerd en ontworpen door Björn Lansink.

    Lees meer >

  • Pluktuin

    Pluktuin

    “Pluktuin” is een boek over hoe je bloemen kunt kweken op je balkon en ze vervolgens plukt en in de vaas schikt. Met Pluktuin creëer je zelfs op het kleinste balkon met de minst groene vingers een bloeiende bloemenzee.

    Lees meer >

  • The Fashion Camera

    The Fashion Camera

    “The Fashion Camera” is een boek waarin modefotograaf Liselotte Fleur alles vertelt over dit soort fotografie, maar ook wat er bij een eigen bedrijf komt kijken.

    Lees meer >